بهترین باشگاه بدنسازی بانوان شیفت عصر در تهران

امروزه زنان نیز همپای مردان به کار و فعالیت اجتماعی می پردازند و کمتر از گذشته، برای خود فرصت دارند. اما باید بدانند که در حین فعالیت های روزانه نیز به ورزش نیاز دارند و باید از امکانات باشگاه های بانوان در اطراف محل کار و زندگی خود استفاده کنند. به همین دلیل، باشگاه بدنسازی بانوان شیفت عصر، بهترین گزینه برای بانوان شاغل است.

اهمیت ورزش برای بانوان

بانوان نقش چند گانه و مهمی در زندگی دارند. حساس ترین فعالیتی که زنان ممکن است در طول زندگی انجام دهند، پرورش انسان دیگری در بطن خود و تحویل آن به دنیای جدید است. به علاوه وضعیت جسمانی مناسب بانوان بر افزایش قدرت روحی و روانی آن ها تأثیر گذاشته و به آن ها کمک می کند تا بتوانند فعال تر و مفیدتر زندگی کنند.

بنابراین تمام زنان باید در کنار سایر فعالیت ها، اهمیت و زمان ویژه ای برای ورزش و آمادگی جسمانی خود قائل شوند. شاید اگر در گذشته زنانی با انواع هنرها و مهارت ها، قابل تحسین بوده اند،  امروزه خانم هایی که جدا از مهارت و هنرهای خانگی، برای جسم و روح خود نیز ارزش قائل می شوند، زنانی تحسین شده هستند.

باشگاه ورزشی بانوان

رشته های ورزشی بانوان

خوشبختانه در عصر ما، بانوان می توانند همانند مردان در اکثر رشته های ورزشی از ژیمناستیک گرفته تا کشتی، در سطوح مختلف فعالیت کنند.

ورزش های بانوان همانند ورزش های آقایان بسته به هدف هر فرد انتخاب می شود.

یوگا و پیلاتس

یکی از ورزش هایی که تقریباً برای هر فردی می تواند مناسب باشد، ورزش پیلاتس و در مواردی ورزش یوگا است.

پیلاتس قدرت جسمانی فرد را افزایش داده و عضلاتی کشیده و محکم ایجاد می کند. بانوانی که دارای عضلات ضعیف در قسمت دست ها، سرشانه، سینه، شکم و پاها هستند بهتر است از ورزش پیلاتس استفاده کنند. به علاوه حرکات کگل در این ورزش، به تقویت عضلات شکم و پایین تنه منجر می شود. در نتیجه احتمال بروز دردهای عضلانی در اثر فشارهای ضعیف، ضعف بدنی و شل شدن و افتادگی عضلات کاهش می یابد.

از پیلاتس به عنوان ورزش کاهش سایز یاد می کنند.

بدین صورت که این ورزش، به صورت مستقیم باعث کاهش وزن نمی شود اما باعث کاهش سایز چشمگیر بخصوص در نواحی شکم و پهلو و ران ها می شود.

آیا پیلاتس برای شما مناسب است؟ ممنوعیت ورزش پیلاتس

یوگا نیز، به آرامش ذهنی و افزایش گردش خون در عضلات کمک می کند.

این ورزش ها حتما باید با نظارت مربی در باشگاه بدنسازی بانوان صورت بگیرد زیرا احتمال آسیب های ورزشی در اثر حرکات اشتباه در این ورزش ها زیاد است.

ورزش یوگا برای افزایش قد

ایروبیک

به طور کلی ورزش های هوازی یکی از گزینه های مطلوب برای کاهش وزن و لاغری زنان به شمار می رود.ورزش های هوازی در 20 دقیقه اول به سوزاندن قند و در ادامه به سوزاندن چربی کمک می کنند. بنابراین باید با برنامه ریزی مشخص و تحت نظارت مربی این روزش ها را انجام داد تا به هدف خود برسیم.

باشگاه بدنسازی بانوان

بدنسازی بانوان

ورزش بدنسازی می تواند با برنامه های مختلفی انجام می گیرد. برنامه های 3 روز در هفته بدنسازی ، بدنسازی با دستگاه ، ورزش های فیتنس و ورزش با TRX و اسپینیگ و … از جمله روش های مختلف بدنسازی است. هر یک از این ورزش ها باید با مشورت مربی مجرب انجام پذیرد.

ورزش هایی مانند تی آر ایکس و بدنسازی با دستگاه پتانسیل آسیب رسانی بالایی دارند که در صورتی که به صورت خانگی و بدون مشورت مربی انجام شوند می توانند باعث بروز آسیب های جسمانی شوند.

زومبا

پیشنهاد من به تمام بانوان این است حداقل یک بار در عمر خود این ورزش شاد و مهیج را تجربه کنید. ورزش زومبا نه تنها حجم بالایی از خون را در بدن شما به گردش انداخته و کالری بالایی را صرف می کند، بلکه در محیط های جذاب و شاد کلاس های زومبا، شما به راحتی انرژی مورد نیاز برای یک هفته خود را ذخیره می کند و می تواند با روحیه بالا به کار و فعالیت روزمره باز گردید.

سایر رشته های ورزشی

به طور حتم رشته های ورزشی دیگری مانند CX، فانکشنال، بادی پامپ و … وجود دارد که بانوان می توانند با مشورت مربی خود هر یک از این رشته ها را برای خود انتخاب کرده و در آن به فعالیت بپردازند.

با ورزش فانکشنال آشنا شوید. تمرینات فانکشنال در خانه

انتخاب باشگاه ورزشی مخصوص بانوان در تهران

خوشبختانه یا متاسفانه در تمام خیابان های شهر تهران می توانید چندین باشگاه ورزشی ببینید که رشته های ورزشی بانوان را نیز ارائه می دهند. اما چرا تنها برخی از آن ها مراجعه کنندگان زیادی دارند؟

مربی باشگاه بانوان

یکی از مهمترین فاکتورها برای انتخاب بهترین باشگاه بدنسازی بانوان در تهران، بهره گیری از مربیان دلسوز و مجرب است. شاید مربیان زیادی در باشگاه های ورزشی تهران فعالیت کنند اما تنها تعداد کمی از آن ها برنامه های ورزشی مطابق با اصول جهانی را ارائه داده و تنها به فکر لاغری سریع شما نیستند، بلکه توانایی و قدرت بدنی شما نیز توجه ویژه ای دارند.

همچنین قبل از ثبت نام حتما از مشاوره باشگاه استفاده کنید تا مناسب ترین ورزش را برای فرم بدنی و هدف خود انتخاب کنید.

به دنبال باشگاه مختلط در تهران و ایران نگردید!

در کشور ایران باشگاه های مختلف اجازه فعالیت ندارند و در صورت فعالیت غیر مجاز، از روش های اصولی و مورد تایید فدراسیون های ورزشی استفاده نمی کنند. بنابر این در صورت بروز مشکل برای شرکت کنندگان در این کلاس های ورزشی، هیچ مرجعی برای شکایت و گرفتن حقوق قانونی وجود ندارد.

باشگاه بدنسازی شیفت عصر

از آنجایی که امروزه،  اکثر زنان جوان شاغل هستند، سعی کنید باشگاهی را انتخاب کنید که صرفا مختص بانوان باشد تا بتوانید از شیفت عصر باشگاه پس از کار نیز استفاده کنید.

اغلب باشگاه های ورزشی تهران، در شیفت صبح مخصوص بانوان و در شیفت عصر مخصوص آقایان هستند. اما باشگاه های بدنسازی مخصوص بانوان در تهران در هر دو شیفت برای زنان فعالیت می کنند و در نتیجه امکان استفاده از شیفت عصر برای خانم های شاغل نیز وجود دارد.

بهترین باشگاه بانوان غرب تهران

ما امروز یک خبر خوب برای شما داریم. باشگاه مدرن زعفرانیه، بهترین باشگاه بانوان در شمال تهران که در شعبه دروس نیز فعالیت می کند، بهترین باشگاه بدنسازی بانوان در غرب تهران را نیز به علاقه مندان معرفی میکند:

باشگاه مدرن مرزداران

بنابراین بانوان محترم ساکن و شاغل در غرب تهران نیز می توانند از خدمات بی نظیر بهترین مجموعه باشگاه های بدنسازی تهران استفاده کنند.

باشگاه ورزشی مدرن کلاب | یوگا | تی آر ایکس | ایروبیک | فیتنس

🚗 شعبه 1 : خیابان ولیعصر | بالاتر از زعفرانیه | خیابان یکتا | نبش فهمیده

☎️ شماره تماس شعبه : ۲۲۷۵۹۶۸۱ 

🚗 شعبه 2 : بلوار مرزداران | بعد از پل یادگار | خیابان سپهر | کوچه سپهر 2 | مجموعه شهربانو | طبقه 5

☎️ شماره تماس شعبه : ٤٤٢٣٨١٢٦

🚗 شعبه 3 : سعادت آباد | علامه شمالی | ٢٠غربی | پلاک۲۷ | مجموعه ورزشی آرسین

☎️ شماره تماس شعبه : ۰۲۱۲۲۰۸۸۳۶۹

🚗 شعبه 4 : خیابان شهید کلاهدوز | چهار راه قنات | کوچه آقا میری | کوچه بهیار

☎️ شماره تماس شعبه : ۰۲۱۲۲۷۷۹۰۸۳